Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnnek el az értesítési...

Miért tűnnek el az értesítési ikonok a telefonról?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo A319-es készülékem van, és azt vettem észre, hogy például az Eset Smart Security állandó ikonja eltűnik az értesítési sávból, és csak akkor tér vissza oda, ha megnyitom az alkalmazást. De ugyanígy van a Juice Defenderrel is. Clean Master van a telefonon, arra gondoltam, hogy talán amikor a gyorsítót használom, kiüt valami olyan rendszeralkalmazást, ami ezekért felelős. Greenify-om is van, de ott nem jelenik meg az Eset. Már hozzáadtam az Eset-et a kihagyási listához a Clean Master-ben, de még így is eltűnik.

Mit lehetne tenni? Mit adjak még hozzá a kihagyási listához?



2015. aug. 17. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami benne van a leírásban, abból egyik sem kell egy telefonra, mindet törölheted. Látod, most fentvannak, de csak a probléma van velük.
2015. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megoldottam a problémát.

Én nagyon sok hasznáz veszem ezeknek az alkalmazásoknak, eszemben sincs törölni őket.

2015. aug. 20. 07:06
 3/3 anonim válasza:
Az 1-es nem mond hülyeséget. A Clean Master és a Smart Security teljesen felesleges, mellesleg vannak ennél sokkal jobb appok. Például én nem használom a Clean Master-t, mert zabálja a memóriát, így éppen az ellenkezőjét csinálja, mint amire ki lett találva.Sőt gyorsan meríti az akksit is, amit nyilván észre vettél. Ha hasznos kis takarító appot szeretnél az SD Maid pro-t próbáld meg, észre fogod venni a különbséget én is ezt használom, mert nincs ennél jobb takarítónő :D És egy csomó vírusíró van a Play áruházban, ami lényegesebb jobb és hasznos. A Greenify-ról nem tudok rosszat mondani, mert tényleg hasznos kis alkalmazás. :D
2015. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!