Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blue Mobile internet. És...

Blue Mobile internet. És vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nézegettem a Blue mobile (lidl) mobilinternetjet kartyasan, amit a T-mobileon at adnak. 1290ft az 1gb net egy hónapra, ez az érték nem is fog növekedni pl 3honap utan? Tehat az nem valami csupán kezdeti akciós ár? 490 a 100mega. A tobbi szolgáltatónál 1000ft... Igaz ez a Blue mobile ár?

2015. aug. 18. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat.
2015. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is a Blue Mobile mobilinternetjét használom, én teljesen meg vagyok vele elégedve. Én úgy tudom, hogy ez nem csak egy kezdeti akciós ár!
2015. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. T-mobile a fokartyam, de nano sim van benne, ha kérem atteszik egy butatelefonba ugy hogy kicserélik a micro simre? Mert a netes kartyat beletennem az okostelefonba :D majd utana kell kerdezzek.
2015. aug. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!