Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20 ezer forintért melyik...

20 ezer forintért melyik tablet lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ennyiért nincsen normális. Nincs több ráfordítható pénzem. Jó lenne valami mobilszolgáltatós kedvezményes csomag, amelyben viszonylag normálisabb eszközhöz is hozzájuthatnék ennyi pénzért. Tehát ha tudtok írhattok ilyet is.

2015. aug. 19. 00:16
1 2 3
 1/22 b95 ***** válasza:
59%

Szerintem felejtsd el a tablet témát.

Ha nem tudsz többet áldozni rá, inkább ne is vegyél, csak magadat kíméled meg vele a stressztől.

2015. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Auchanban szokott lenni nagy leárazás régebbi cuccokból.
2015. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, hogy ha az ember tudja, hogy mire akarja használni, akkor simán elég lehet egy alsó kategóriás is. Jegyzetelni, chatelni, e-mailezni, facebookozni egy húszezres tablet is bőven megfelel.

Hogy melyik lenne a legjobb, nem tudom, nincs közülük tapasztalatom. Keress rá, hogy milyenek vannak, és nézd meg, hogy melyiknél mik a vélemények.

2015. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
samsung galaxy tab 3 7.0 hasznaltan
2015. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
haha... barmelyik jo lehet... a noname szutyok tabletek kb 3 honapot birnak hardveres hiba nelkul :D
2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt a Samsung tabot megnézem. Mondanátok olyan noname tableteket, amelyeket Magyarországon is forgalmaznak?
2015. aug. 19. 12:25
 7/22 anonim ***** válasza:
ilyen arban csak azok vannak minden boltban
2015. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt azért kétlem amit mondasz ramnemetnemlel, mert az utolsó kommentem óta pont láttam az újságban egy 19 990 forintba kerülő Asus tabletet. Az Asus meg azért szerintem nem egy szutyok márka.
2015. aug. 19. 18:16
 9/22 b95 ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm vett egy DPS tabletet hasonló áron.

Annak kb. 1-2 hét után kontakthibás lett az érintőpanelja, szóval ennyit az olcsó tabokról.


Most egy 40k-s Acert használ, de talán mondanom se kell, ég és föld a kettő...


De ha a pár hét használat elegendő valakinek, ahogy azt a 3. válaszoló írta, akkor nem szóltam.

2015. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
attol h asus, csodakat nem kell varni attol sem ennyi penzert
2015. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!