Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone vagy T-Mobile?

Vodafone vagy T-Mobile?

Figyelt kérdés

Mostanság melyik céghez éri meg jobban menni? Pl én sokat csalódtam a T-Mobileba, rengeteg helyen egyáltalán nincs térerő..


Mi a befutottabb stabilabb manapság?



2015. aug. 19. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vodafone. Legnagyobb lefedettség, és jól bánik az ügyfeleivel.
2015. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vagyok vodafone-os. Ez idő alatt a végletekig elmentek, hogy boldog ügyfelük legyek.


Egy Galaxy A5-öt vettem részletre. Habár a fizetésem elég magas, a T 40e kötbért akart kérni a telefonra (ami ha a kiszemelt előfizetéssel elviszem, összesen 25e Ft-ba került volna). Vodafone-nál semmi ilyen, havi 10e Ft, ebben minden benne van, ami nekem kell.


Vettem hozzá egy tokot is ott a helyszínen, de sok problémám volt vele. Első számlázásnál volt egy kis malőr, valamiért a már meglévő, nevemen lévő számhoz számlázták az újat is (a meglévő az egy flottás szám, amit a család használ). Ezt bementem kijavíttatni, és a hölgynek elmondtam a tokos panaszomat is.


A problémák miatt kaptam egy új tokot, ingyen (rendes Samsung-ot, nem Baseus-t amit vettem), továbbá a következő havidíjból jóváírt 3000Ft-ot.


Mi ez, ha nem jó ügyfélkezelés? T-nél meg Telenornál ilyen nincs...

2015. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Faszopó mind. A Vodafone nyalja az emberek seggét aztán ki basznak veled ahol tudnak, módosítják a szerződéseket stb. Én T-Mobiles vagyok. Hát ez is egy köcsög de inkább a Tmobil. Egyébként Pannon a legjobb
2015. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg T-mobileos vagyok, de elég szigorú feltételeik vannak, és én úgy tudom hogy Vodának a legjobb az országos lefedettsége.Most voltunk Balatonon, elég sűrűn ment el a térerőm T-Mobilelal balatoni településeken.Vodához húz a szivem megmondom őszintén.. Elég jókat hallok róluk, illetve sokkal kedvezményesebben adnak telefont mint mondjuk a telekomnál.Előfizetésest legalábbis.
2015. aug. 20. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
#3, ne keverd a Vodát a Telenorral :D utóbbi volt az ahol cseszegtették a szerződéseket és csak SMS-értesítőt dobtak róla (már akinek...)
2015. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!