Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom alkalmazásban domino...

Telekom alkalmazásban domino feltöltés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Eddig a közelemben lévő kávézóban töltöttem fel havonta a telefonomat azonban ott megszűnt a telefon feltöltés és a legközelebb lévő lehetőség egy kicsit messze van viszont egy saroknyira van tőlem egy OTP Bankfiók. A kérdésem az lenne, hogy a Telekom alkalmazásban a domino feltöltés hogyan működik? Kiválasztom a névjegyet, a feltölteni kívánt egyenleget meg a bónuszt eddig megvan, de ha rákattintok a feltöltés gombra honnan vonja le az összeget vagy hogyan működik? Arra gondoltam hogy akkor elmegyek az OTP be feltöltöm, az összeget és így gyorsan el tudnám intézni de hol kell megadni a Telekomnak a számlaszámot?

2015. aug. 19. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

én ugyan otthonról töltöm netbank kapcsolatban, de szoktam látni az ATM automatákon is pénzfelvételkor, hogy felkínálja a domino, vagy egyéb feltöltést is..


szóval ha nincs netbankod, akkor az ATM -et javaslom..

egy próbát megér..


kártyát betesz, azonosít, feltöltést kiválaszt, beírja a számokat, bevitel, átutal, örül...


a netbank baromi egy szerű, ott megadod a számlszámod, oszt annyi..

az ATM ben pedig a telefonszámot kell kétszer beírni..oszt az is annyi..


bemenni a bankba tök felesleges, és idegörlő..

2015. aug. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én számítógépen (vagy telefonon) a Telekom fiókba belépve töltöm fel. Netes fizetésre alkalmas bankkártya kell hozzá. [link]
2015. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül Telekom fiókkal oldottam meg.
2015. aug. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!