Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefont részletre vettem...

Egy telefont részletre vettem de már megszeretnék válni tőle? Többi lent

Figyelt kérdés
vettem egy sonyxperia spet és részlet izetésre 30 at beattammeg egy évet kifizettem van még 1 év és azt szeretném kérdezni belehet e cserélni a telót valahogy
2015. aug. 20. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogilag a telefon nem a tiéd. Így nem is rendelkezhetsz az értékesítéséről.

Gyakorlatilag meg a szolgáltatót csak a pénzed érdekli, így eladhatod nyugodtan, ha van aki megveszi úgy hogy tud a további egy évről. Sok jóra ne számíts, senki se akar majd sok pénzt fektetni egy ilyen üzletbe.

2015. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
30 ezret belefizettél , meg két évig fizeted. Megérdemled. Amit leírtál egybe fosva, se kezdő betű , se vessző, se mondat vége. " beattammeg". Ez új magyar szó???
2015. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!