Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek pénze Apple telefonra?

Figyelt kérdés

Semmi ítélkezés, még csak irigy sem vagyok, csak tényleg nem értem, hogy magyarországi bérezések mellett hogyan rohangál minden 4-5. ember iphone-al az utcán.


Már párszor elhatároztam a sok gyatra kis androidos telefonom után, hogy beruházok egy nagyágyú Apple-re, de mindig elborzaszt, hogy még relatíve jó díjcsomagban is min. 1-1,5 havi fizetésembe kerülne ..


2015. aug. 20. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amiota reszletre lehet venni telefont, azota felesleges ezen agyalni szerintem :D
2015. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
meg ha belegondolsz, sokaknak csak 4-4S-uk van, ahhoz hozza lehet jutni mar 25-40e korul... meg hat sokaknak apucimegveszi :D felreertes ne essek, nem vagyok anti iphone arc, viszont mindannyian tudjuk h van egy legalja retege az iphone usereknek :D
2015. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igaz, erre valahogy nem gondoltam...

Bár ahogy elnézem, a T-nél még a legkedvezőbb díjcsomag is 7990 ami mellé részletre lehet 5S-t venni 20*7190 Ft-ért.

Nekem még ez is meredek kicsit egy telefonért :) De lehet csak nem taoasztaltam még meg az Iphone-os életérzést..


Most egyelőre WP-vel próbálkozom, aztán ha az sem jön be, akkor lehet tényleg jöhet az iOS. (Hátha addigra a fizetésem is megnő:D)

2015. aug. 20. 15:59
 4/12 Gugu Gabor ***** válasza:
Kinek mi a fontos, valaki szereti azért veszi, valaki státusz szimbólumnak tartja azért veszi és mint fent elhangzott részletre havi 8000 Ft annyira nem sok (más kérdés kinek mi a fontos)
2015. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A részlet mond valamit?
2015. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam, erre első körben nem gondoltam..
2015. aug. 20. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Vehetnék vagy kettőt abból ami most itthon van.

De nem kell, mert felesleges. 18-ért vettem tavaly előtt egy kis androidost, mindent tud, ami nekem kell.

2015. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:
100%

mert bele van sulykolva az emberekbe hogy a telefonnak nagyon jónak kell lennie másként nem érsz semmit.

arra hokiznak hogy kinek hány milliszekundumot késik a telefon,ha már több mint 0,3másodperc akkor az a telefon használhatatlan szar mert akkor a roppant fontos dolgukat nem tudják időben megcsinálni.

szóval inkább minden pénzüket arra költik hogy 150-250ezres telefonjuk legyen pár évig.

és ez most nem az apple miatt írtam,ez igaz minden gyártó csúcskészülékére is amik horror áron jönnek ki de arra nem méltó emberek kezében látni.

melóhelyemen is a kisfizetésű embereknél ott az új csúcskészülék akik meg keresnek vagy nettó 800-1millát havonta az meg sima nyomógombos telefonról beszél.

szóval ma már a telefon az embereknek az első,annak jónak kell lennie akkor is ha a ház rájuk omlik vagy a kocsi megáll alattuk mert nincs pénzük karbantartani.

2015. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

csak az apple telefon akaszt ki? látnád hány munkanélkülinek van vékony tv-je másfélméteres képátlóval...üveg nincs az ablakban, a villanyt is lopja, de tv az van..

vagy hányan járnak erőn felüli, kifizetetlen kocsival, amiben az a lényeg, hogy nagyobb mint a szomszédé...


aztán hányan nyaraltak úgy, hogy most tartoznak fűnek-fának...

aztán hány kislánynak van hatcollos csúcstelefonja barbis tokban, mert sikerült elvégeznie a nyolcat..


szóval a telefon az már csak parasztvakítás...

2015. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:
Ahonnan BMW-re meg Audira.
2015. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!