Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kattog az iphone 6-om...

Hegedüs Barbara kérdése:

Miért kattog az iphone 6-om home gombja?

Figyelt kérdés
1 és fél hónapja vettem a telefont..és elkezdett kattogni a home gomb egyik fele eleg hangosan,es nem az hogy nem tudnám megszokni,csak elég zavaro hogy ennyi pénzt kiattam érte...valoszinuleg nem en okoztam ezt...mivel jobban vigyazok a telora mint magamra!Tehat uveg folia elole sima hatul meg utes allo tok...es a telot ket evig meg fizetem! kérnék segítséget ezzel kapcsolatban azoktol akik jártasak ilyen ügyekben! Elore is köszönöm!

2015. aug. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a boltba.
2015. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Dobd a kukába az iphos-t és vegyél egy rendes telefont.
2015. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ár nem garantálja a minőséget , műanyag értékvesztő ez a holmi is . Garanciába javítják . A feltűnő tablettek és eszes telefonok csalogatják a tolvajokat , ezért érdemesebb közép kategóriás strapabíró ( pl Nokia) mobilt venni .
2015. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
om...szeretem az apple termekeket..semmi bajom veluk azert vettem meg mert eddig semelyikben nem csalodtam! de azert koszi a valaszokat!
2015. aug. 21. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!