Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI4 és facebook cheathe...

Xiaomi MI4 és facebook cheathead?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hajlandó rendesen működni a facebook cheathead a xiaomi mobilomon. Minden létező engedélyt megadtam a messenger-nek és a facebook-nak is. A pop-up notifications/felugró ablakokat engedélyeztem külön is. Egyszerűen nem értem, hogy néha miért működik néha miért nem. Teljesen random... Az szokott még gyakran segíteni, ha az alkalmazásokon belül visszaállítom az alapbeállításokat. De néha az sem segít. Egyszerűen nem értem. Oké nem életbevágó dolog tudom, de én nagyon szeretem :) és piszkosul bosszant a dolog. Köszönöm előre is a tippeket!!!

#Facebook #Xiaomi #cheathead
2015. aug. 21. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!