Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony vs LG...

Melyiket vegyem? Sony vs LG vs Lumia

Figyelt kérdés
Szeretnék egy TARTÓS telefont, nagyobbacska kijelzővel, jó fényképezővel. Netezni, olvasni, fényképezni, alap játékokra kellene. Jah, és bírja a strapát valamennyire. Előző Sonymat fél évesen leejtettem, és teljes KO lett a kijelzője. SE Z3c-t, LG G3-at és Lumia 830-at néztem, de bármire nyitott vagyok! -reális áron
2015. aug. 21. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Én ezek közül a sonyt választanám!

Jó méretű kijelző, nem nagy, nem is kicsi. Kamerája nagyon jó képeket csinál, aksija is megfelelő kapacitású, de drága kategória.

És vegyél rá tokot. :)

Én LG tulajdonos vagyok, G2minim van, szerintem ez is egy jó telefon, jó áron jó minőség, 8 mps kamera, jó akku, akkora a kijelzője mint a sonynak, de az csúcsteló, ez nem, de mindent tud amire nekem szükségem van, ha olcsóbb telefont akarsz bátran ajánlom. :)

2015. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
830 hosszutavra mindenkeppen jo dontes.. az tuti h 2 ev mulva is up to date szoftver fut majd rajta, es a teljesitmenyevel se lesz bajod ;) de inkabb a 930-at ajanlanam ha belefer a keretbe, az sokkal izmosabb es nem sokkal dragabb
2015. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lumia 830, vagy 640 ha kisebb az igényed picit. Nem részletezem miért, de a lényeg hogy jó az Androidról átváltani ha kicsit "újat" akarsz, és lássuk be eléggé jók mostanság a Windows alapú telefonok, kifejlettek. Ez mellett a képernyő is jobban bírja mint a Sonyban vagy LG-ben.
2015. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nekem lg g3-am van es teljesen megvagyok vele elegedve. Kijelzoje gyonyouru es nem is olyan nagy a telo ahoz kepest hogy 5.5". Kameraja is jo es en nar sokszor ejtettem le szilikon tokban es semmi baja
2015. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Z3c jó kamera, jó aksi,szép kijelző 2 évig még biztos,hogy jó lesz.
2015. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Neked kell tudnod meiket veszed meg.. De a lumiak nagyon jok, arbais, minőségben is.
2015. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Microsoft Lumia 640 XL 5.7-es kijelzővel túl nagy lenne?

(Hasonló árkategória, mint a Lumia 830)

2015. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül egy Samsung Galaxy A5 mellett döntöttem, remélem nem fogom megbánni!
2015. szept. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!