Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá apukámat egy...

Hogy vegyem rá apukámat egy új telefonra?

Figyelt kérdés
Màr rég gyüjtögetem rá a pénzt és össze gyült de még mindig nem engedi :-( Pedig màr több mint 100 ezer felet van a pénzem a telóra és egy csomó maradna még de nem engedi . A mostani telómat 3 éve kaptam samsung star3 és az egy gagyi telefon de moimd1 olyat kaptam akkor még örültem de mostmár ujjat akarok meg rosz is a hivása de tudja hogy rosz és akkor sem engedi 12/L
2015. aug. 22. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Dobd a vízbe és mondd, hogy elhagytad
2015. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek is neked telefon?
2015. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én se engedném, amíg nem tudzszs magyarul...
2015. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig nyári szünet van?
2015. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
46%
ha szokott hívni akkor vedd fel de ne mondj bele semmit ill. tégy úgy mintha nem hallanád.
2015. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
46%
Zsarold! Az tuti bejön :D
2015. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
És miért nem rendeled meg online boltból ott senkit nem érdekel hány éves vagy megrendeled kihozzák átveszed, kifizeted és ennyi. Ezen nem kell ennyit aggódni ha meg ilyen apád hogy akkor se érdekli hogy te nem is az ő pénzéből hanem a te összegyűlt pénzedből vennéd inkább rendeld meg online.
2015. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Én azt mondom amíg nincs saját pénze, addig ne ugráljon.

Majd ha megkeresi a rávalót.

2015. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!