Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem műkodik a mobilnetem...

Miért nem műkodik a mobilnetem igy, hogy telefont cseréltem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb fel eve van klikk mobilnet szolgaltatasom a telenornal. De most lett uj telefonom(iphone5s) es ha be is kapcsolom a mobilnetet, azt irja hogy nincs. Pedig mikor toltottunk penzt a kartyara akkor jott az sms hogy "klikk szolgaltatas meghosszabbitva". Ez volt kb ket napja. De akarmit csinalok, aztan azt irja ki hogy nincs mobilnet elofizetesem. Most akkor mi az isten ez?:D valaki hozzaerto kerem segitsen ,vagy adjon tanacsot hogy mit kene csinalnom ha tovabbra is akarok internetet.

2015. aug. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ájfón? Az egy különleges eset! De talán még ott is meg kéne nézni az APN-t.
2015. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress a beállításokban olyat hogy APN aztán a Telenor oldaláról lesd le mit kell oda beírni klikk esetén.. és menni fog
2015. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt iPhone-hoz is leírják mit kelll tenned, remélem meglesz.

2015. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uristen, nagyon koszonom mindenkinek!!
2015. aug. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!