Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most Honor 6-ot venni?

Megéri most Honor 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy jön a honor 7, de nekem most kéne teló (meg a honor 7 túl drága lenne 123 000 forintért nekem) és a honor 6ról ódákat zengenek hogy mennyire jó mobil csak már lassan kifutó mobil.
2015. aug. 23. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán számít, hogy egy telefon kifutó modell-e, a hardveresen elég erős, ami leginkább az Androidosoknál számít, illetve főleg akkor jó még, ha megvan rá a szoftver aktuális legfrisebb verziója! És igen, a Honor 6-ra van Lollipop, illetve hardveresen is nagyon szuper, 100 ezer Ft alatt a legjobb Androidosok egyike! Ha ez a telefon az álmod, nem habozz, vedd meg!
2015. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laci-papa ***** válasza:

Miért ne érné meg nekem Z1C-m van arról is azt mondják hogy kifutó meg minden de ettől függetlenül tökéletes.


Vissza a kérdésre nyugodtan vedd meg meg nnem lesz rá panaszod :)

2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!