Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomos telefon, ha LTE-re...

Telekomos telefon, ha LTE-re van állítva a hálózat nem tudnak hívni, miért, hogy lehetne beállítani?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg,hogy a térerő maxon,minden patent,viszont ha LTE-re van állítva a hálózat mód,nem tudnak nekem sem sms-t írni,sem hívni,én viszont mind a kettőt tudom,ha átállítom csak GSM-re akkor tudnak csak elérni. Hogy lehetne megoldani,hogy LTE-n is tudjak hívást/smst fogadni ?
2015. aug. 24. 09:26
 1/1 Osynho ***** válasza:
Alap esetben, bejövő híváskor a telefonnak át kellene állnia 3G-re. LTE-n nincs hanghívás, amennyire én tudom. Ha nem áll át, akkor ott valami gond lehet, kérdezd meg a szolgáltatónál. Megoldás lehet a 3G, mint preferált hálózattípus beállítása.
2015. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!