Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Leon 4g vagy Htc Desire...

Kevin576 kérdése:

Lg Leon 4g vagy Htc Desire 510-et vegyek? Melyik jobb? Melyiket éri meg hosszabb távra megvenni?

Figyelt kérdés
Az ár minimális a két eszköz között.

2015. aug. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Szerintem inkább az 510 a jobb akkumulátor miatt, meg azon nem lollipop van, így a tárhelyből (ami mind a 2-nél 8gb) marad is. A különbség a kettő között annyi, hogy az LG-nek van vakuja, a HTC-nek nincs. Viszont az 510-en majdnem stock android fut, így jobb a rendszer sebessége (egyébként minden HTC optimalizáltabb), mint az LG-é. Meg ugye az akksi, és a kijelző mérete. A Lollipop (android 5.x) az ART miatt sok tárhelyet elvesz. Szerintem HTC Desire 510
2015. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. aug. 26. 02:34
 3/5 anonim ***** válasza:
en a helyedben inkabb az LGt vennemmeg
2015. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem tudok dönteni.. Mind a kettő készülék ugyan olyan jó.. Mind a kettőnek van hátránya meg előnye.. Nekem a szívem kicsit a HTC-hez vonz.
2015. aug. 26. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira HTC, akkor jó az is. Én LG-ből csak Spiritet vennék ebbe a kategóriában.
2015. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!