Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek ami...

Milyen tabletet vegyek ami tényleg jó és 36 000 körül van?

Figyelt kérdés
samsungra gondoltam de azok drágák nem tudom milyen fajta a jó.

2015. aug. 27. 23:23
 1/8 anonim válasza:
0%
Szerintem apple ipad-ot vegyel,nekem az van es imadom. Igaz,nem ez az arkategoria,de hasznaltan vannak fenn neten,egeszen kituno allapotban.
2015. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem drágák, sőt: ha 39 ezer Ft belefér, a Mobilbirodalom-ban van ennyiért Samsung Galaxy Tab 4 7.0 8GB (T230), ami az egyik, ha nem a legjobb ennyiért!
2015. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne hallgass rá Ipad ne vegyél semmi pénzért mert lehúzás!! Lenovo -t vegyél mindenképpen olcsó, gyors, megbízható. Nekem is az van.
2015. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért az a legjobb érv egy táblagép mellett, hogy "Nekem is az van". Azért vegyünk valamit, mert épp egy random kommentelőnek az van?

Itt az Amazon, a világ legnagyobb boltja, rajta több tízezer értékelés és visszajelzés. Rendezheted értékelés, népszerűség, ár vagy más szerint, és akár még rendelni sem túl drága, ez már rajtad múlik honnan veszed.

[link]

2015. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért írtam mert akkor jobban elhiszi, hogy jó. Most írjam le a jellemzőit, ha értene hozzá nem írta volna ki a kérdést.
2015. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes kommentet és i padot nem veszek mert használtat nem akarok amúgy meg drága és a lenovo meg nem tetszik az amazonon meg olyan sok van hogy ki se tudnám választani szerintem maradok a samsungnál de köszii.
2015. aug. 28. 10:49
 7/8 anonim válasza:
0%
Azert irjuk,hogy azt vegye,mert nekunk az bevalt.... Ha egy ismeretlen markara mondanam ,hogy vegye azt,erteném,hogy kialadsz... Te idiota
2015. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért írtam mert akkor jobban elhiszi, hogy jó."

Ez tényleg nagyon jól hangzik. Nem is tudom hogy lábgombba reklámhoz vagy a politikához hasonlít-e jobban.


"Azert irjuk,hogy azt vegye,mert nekunk az bevalt"

Én nem akadtam ki, csak felhívom a figyelmet, hogy van ahol több száz vagy ezer komment van 36000 Ft körüli táblagépekről azzal szemben hogy itt három kommentelő leáll vitatkozni az első adandó alkalommal (Ne hallgass rá Ipad ne vegyél semmi pénzért mert lehúzás!!) illetve leidiótázzák a másikat.

Szerintem nem erre való a gyakorikérdések és a kérdezőnek sem hasznos.

2015. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!