Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iphone 6 plus...

Ellopták az iphone 6 plus telefonom ilyenkor most mi van?

Figyelt kérdés
1 napos volt,még nyomkodni se tudtam, voltunk pihizni barátnőmmel amíg kipakoltunk és elmentünk a büfébe már nem volt sehol a telefon...független a telefon(médiamarkt)
2015. aug. 28. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, így jár, aki iPhone-t vesz! Csak a márkát nézi, a telefon tényleges tudását nem, így lopás esetén anyagilag mérgezőbbet veszít feleslegesen! :D
2015. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mérgezőbbet* - úgy értem mégtöbbet.
2015. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom nem volt biztosításod. Ilyenkor az van, hogy bemész a rendőrségre, bejelneted a lopást és veszel egy új telefont mert az nem lesz már meg. Amugy miért hagyod ott a félig üres tollamat nem hagyom ott sehol... Vagy eddig külföldön éltél, hát itt a kultúrsokk tessék, ez Magyarország ma.
2015. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ilyenkor mit tudnak kezdeni a telefonnal? ha bejelentem és letiltatom ilyen létezik?

Vagy ezt is feltudják már törni,oldani?

2015. aug. 28. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvitte, eladja, ha le is lehet tiltatni, akkor szétszedik és megy alkatrésznek, vagy ha valami sötétebb vitte el, akkor amikor rájön, hogy nem működik földhözbssza és ello egy másikat. Ezt te már vissza nem kapod. De menj el a rendőrségre, mert ha oda se mész akkor azt a hangyafsznyi esélyt se adod meg magadnak, hog valami csoda folytán előkerüljön...
2015. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor utazok villamos akkor berakom a gatyámba a telefon hogy ne lopják ki a zsebemből.
2015. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!