Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos viruskeresők?

Androidos viruskeresők?

Figyelt kérdés

Van egy új Xperia készülékem amire alapból lett telepítve egy Avg Xperia Protection virusirto.

Szerintetek ez megteszi vagy töltsék le egy másikat? Ténylegesen az érdekelne hogy melyik a legjobb virusirto amellett hogy nem zabálja az aksit és a netet. Az ilyen válaszokkal keruljetek,mint felejtsd el,feleslegesek az androidos virusirtok..stb.

Kasperskyrol mi a véleményeteket? Azt olvastam hogy jelenleg ez a legjobb.

Olyanok ne írjanak akik csak leirjak kedvencuket,hozzaerto válaszokat várok. Köszönöm :)



2015. aug. 28. 12:02
 1/2 Jófej:D ***** válasza:
Nézd meg av-test.org-on a legfrisebb teszteket. Szerintem ez is megteszi, de ha zavar hogy nem kapta ott meg a legnagyobb pontszámot letölthetsz másikat is. Az én kedvencem az Eset :D (meg a Norton is jó, de az teljesen fizetős)
2015. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél fel rá még 3-4 vírusirtót. Ha már az úgyse érdekel, hogy semmi hasznuk...
2015. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!