Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörött a Sony z1 compactom...

Betörött a Sony z1 compactom képernyője. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Leesett, és az a műanyag tok volt rajta, ami a két oldalát védi, de a sarkát nem. Két repedés van rajta a felső sarokban, nem nagy, de nem jól érzékel. Nem értek hozzá, de utána olvastam, és gondolom akkor az érintőpanel törött. Mit célszerű tenni ilyenkor? Szervízbe vigyem? Kb. mennyibe kerül? Tudom, hogy változó, de úgy mégis, hogy mire számítsak?

Amúgy januárban vettem...


2015. aug. 29. 00:47
 1/5 TR75 ***** válasza:

[link]

Úgy tűnik, minimum 25-30 papír az ára (plusz a szerelés). Nincs rá biztosítás?

2015. aug. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor vettem a tmobilban akkor beszélt a pali valami egy-két hónapos biztosításról, és azt mondtam, hogy jöhet az is, de aztán nem tudom miben maradtunk, mert arról nem is esett több szó, mert mással voltunk elfoglalva. Azt se beszéltük meg, hogy hány hónapig kell fizetni mennyit. Szóval most fogalmam sincs. A számla össze van vonva anyáméval, szóval abból se derül ki, hogy fizetek-e valamivel többet. Ezenkívül más biztosítást nem kötöttünk rá. De milyen biztosítások vannak a tmobilnál valaki tudja?
2015. aug. 29. 10:08
 4/5 TR75 ***** válasza:

A biztosítást a vásárlás után maximum hatvan nappal lehet megkötni. Ha nem vásárláskor kötöd, be kell mutatni az ép telefont és a szerződést.

A számlán "Biztonság Program" a tétel neve. Ha gond van a telefonnal, minimális önrésszel javítják az ilyen problémát is.

2015. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Komplett kijelzőt kell cserélni.


15-25 ezer között találsz hozzá,a hozzávaló ragasztó 500-1000ft

hardverapro.hu-n nézz szét.


https://www.youtube.com/watch?v=jmxni3_CBjw

Nem nagy mutatvány a csere,de ha nagyon nem bízol magadban,akkor némi felárért cserébe szereltesd be azzal,akitől veszed a kijelzőt,vagy kérj meg egy ismerőst.


Sony szervíz,gsm boltok mind felejtősek.

2015. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!