Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár kérdés Lumia 640-ről,...

Pár kérdés Lumia 640-ről, elkél a segítség!?

Figyelt kérdés

Szóval most ismerkedek vele, tegnap vettem és van pár dolog amit nem találok, vagy nem vagyok benne biztos.


Az első és legfontosabb az ébresztő. Hol tudok ébresztést beállítani? Kell hozzá külön app?


Sms hang? Az emlékezető az sms, mert nem találtam egyébb lehetőséget külön sms csengőhangra.


Alkalmazásokból mi az ami biztonságosan törölhető? Gondolok az ilyenekre hogy sport, skype, pénzügy, pénztárca,gasztro, fitbitm egészség és fitnesz, utazás. Ezeket törölhetem nyugodtan?


Egyenlőre ennyi, de ha elakadok úgy is kérdezek. :)


2015. aug. 29. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az órák vagy talán riasztások mappa..

Az alapértelmezett -előre telepített programok- közül skypeot pl törölheted stb..


Amúgy pedig, spórolni spórol a lumia, viszont biztos vagyok benne, hogy használati utasítást is kaptál :)

Természetesen kérdezni lehet, sőt.... de az alap problémákra az is bőven jó.

2015. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ébresztőt "Riasztások" néven keresd.


Az ugye megvan, hogy van a csempés felület, balra lapozol az összes telepített alkalmazás, és bármit ki tudsz tűzni a kezdőképernyőre, szabadon tudod rendezni, méretezni a csempéket, stb.


Beállítások - értesítések+műveletek -> itt tudod megadni az alkalmazásoknak és a rendszerszintű dolgoknak, hogy milyen hangon jelezzenek, rezegjenek-e, stb.


Bármit törölhetsz az applistából.

2015. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. aug. 29. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az első és legfontosabb az ébresztő. Hol tudok ébresztést beállítani? Kell hozzá külön app? "


Kell lennie egy alapalkalmazásnak, aminek a neve Riasztások. De az alkalmazás boltból lelehet tölteni, érdemesebb lenne azt is megnézni, mert több funkcióval rendelkezik.


[link]


"Sms hang? Az emlékezető az sms, mert nem találtam egyébb lehetőséget külön sms csengőhangra. "


itt egy leírás, hogy lehet beállítani:


[link]


Ajálom a Zedge nevű alkalmazást


[link]


Ott egyéni hangjelzéseket tudsz letölteni amit majd később be is tudsz állítani, és ráadásul gyönyörű háttérképek közül is válogathatsz.


"Alkalmazásokból mi az ami biztonságosan törölhető? Gondolok az ilyenekre hogy sport, skype, pénzügy, pénztárca,gasztro, fitbitm egészség és fitnesz, utazás. Ezeket törölhetem nyugodtan? "


Természetesen.


Ha van még egyéb kérdésed akkor írhatsz privátba.

2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is. Megvan minden ami fontos. 😊

Már megtapasztaltam hogy felhaználó barátabb mint a droid, az minden alkalmazás törlésnél ijesztgetett hogy esetleg nem fog megfelelően működni a telefon, úgy tűnik a wp szimplán nem engedi törölni ha vmi kell neki. Legalábbis a pénztárcát és a podcast-et nem engedi törölni, a többit sikeresen száműztem. 😊

2015. aug. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!