Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6, vagy Samsung Galaxy S6?

IPhone 6, vagy Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az előző telefonom,(IPhone 4)nagyon régi már,3 éve vettem,és már az új rendszereket sem bírja el.Ezért gondoltam,hogy veszek egy új telefont.Annyi keretem van,hogy egy 6ost tudok venni,vagy egy sima S6ot.Igazából használtam már Android rendszeres telefont is,és ugy IOS-osat is.Egyikkel sem volt különösebb gondom.De nem tudok dönteni,mert mind kettő tetszik,az emberek úgy látom inkább az S6 fele hajlanak.De én az IPhone-t is szeretem,nagyon szerettem a 4est.:) Mit gondoltok,melyiket vegyem?Ajánlhattok olcsóbb telefont is,ami szerintetek nagyon jó.Vagy inkább gyűjtsek még pénzt,és várjam meg az Apple szeptemberi dobását?Segítség kéne!!:)

2015. aug. 29. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most már megvárnám a szeptemberi Apple bemutatót :)
2015. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz,köszi.:)
2015. aug. 29. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Inkább samsung galaxy s6.Ár-érték arányban jobb telefon, és a i6s nagyon drága lesz szerintem.De én még ajánlom az lg g4-et is.Vagy ki fog jönni hamarosan a sony xperia z5, és már van a oneplus 2 is.
2015. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Úgy gondoltam,megvárom a szeptemberi bemutatót,hátha valami eszméletlen jót alkot az Apple,ha viszont nem tetszik az új telefon,akkor lehet,hogy inkább S6ost veszek.:)
2015. aug. 30. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy várd meg az i6s-t
2015. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Eszméletlen nagyot nem fog dobni az Apple, sőt még az akkuja gyengébb is lesz a mostani hatosnál... Egyedül a kamera lesz erősebb de az se sokkal (13 MP) ha megnézzük, hogy már 20 megapixeles és erősebb felbontású telefonok már vannak a piacon... Akkor az a 2 RAM az semmi ahhoz képest, hogy szintén más telefonok 3 illetve 4 RAMMAL már rendelkeznek... Lesz Force Touch ami nagyon jó mivel a lényege, hogy az érintőkijelző érzékeli a nyomás erejét is és attól függően tesz elérhetővé funkciókat. Akkor Javitnak az ujjlenyomat-azonosítón is, hogy gyorsabban menjen a felismerési folyamat. Kb ennyi... Ajánlom a sima Sony Z5 telefont illetve a Sony z5 Premium telefont amit a napokba mutatnak be, na az csúcskategóriás mobiltelefon az Iphone 6 de a 6s se érhet a nyomába. Árban viszont sokkal kedvezőbb lesz a Sony mivel ugye tudjuk, hogy az Apple termékek a név végett kerülnek ilyen drágába és nem a tudásuk végett :)
2015. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
melyiket vetted meg?
2016. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!