Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S Advance-hez...

A Samsung Galaxy S Advance-hez mellékelt headset mennyire minőségi darab?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak azok írjanak választ, akik legalább egy kicsit járatosak, otthon vannak ebben a témában!

2015. aug. 30. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb mobilhoz melllékelt füles rossz minőségű
2015. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de nem ez volt a kérdésem. Azért még a mobilokhoz adott headsetek között is van különbség. Plusz a Samsung nem egy kispályás gyártó, nem hiszem hogy a minőségi termékei mellé gyenge minőségű fülest raknának, bár nem tudom. Az viszont biztos, hogy pl. az Alcatel telefonok mellé felejthető füllhallagatókat adnak...
2015. aug. 30. 12:51
 3/4 anonim válasza:
Nekem is S Advence-m volt. a telefonhoz képest a füles sokkal jobban. Azóta már más telefonom van de még mindig az Advance-hez kapott headsetet használom, és kiválóan muzsikál :)
2015. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, de az iPhone 4S füleséhez viszonyítva tudjátok-e hogy milyen?
2015. aug. 31. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!