Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 vagy iphone 5s?

Sony xperia z3 vagy iphone 5s?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? indokold meg. :)
2015. aug. 31. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Sony Xperia Z3


Indoklás: -processzor, -kamera, -gyorsaság, -bővíthetőség

2015. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

5S

Az iOS gyorsasága, stabilitása, támogatása (frissítések), anyagminőség/összeszerelés, kamera, touch-ID.

És kicsi, könnyű, egykezes méret. (Nálam ez is pro, van akinek kontra)

2015. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Sony-val többre mész! Egyrészt az Xperia Z-sorozatnak van a létező legjobb kamerája, azon kívül: erős hardver, testreszabható stílus, jobb kijelző, nagyobb tárhely, összességében jobban megéri az árát, ráadásul az iOS-szal ellentétben az Android nem akar mindenáron feleslegesen okoskodni!
2015. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
azért mert sok benne a megapixel még nem a legjobb.
2015. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#3 Amit leírtál annak ha a fele igaz lenne...

Ezen konkrétan felröhögtem:

" az Xperia Z-sorozatnak van a létező legjobb kamerája"

2015. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a megapixelnek nem sok köze van a képminőséghez, inkább az autofókusznak, de nézzétek már meg a tesztfotókat a mobilarénában! Melyik telefon kamerája csinál ugyanilyen tűéles képeket??
2015. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem Z3 jobb, volt I5s-em de nem volt jó, volt olyan,hogy lefagyott pedig azt mondták nekem, hogy sosem fagy. Most egy Z3-am van meg egy két éves Z-m mind a kettő android 5.0-val és mind a kettő tökéletesen működik.
2015. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kizo87


Nem mondom hogy rossz képeket lő, de egyik Sony sem volt soha az abszolút csúcs fotózásban. Inkább csak hozza azt amit a kategóriájától elvársz, azért a pénzért.


De jellemzően az iPhone-ok jobb képet lőnek, vagy ott van még az S6, a G4, ezek tényleg jók ha fotózásról van szó. A Z3 inkább csak korrekt.

2015. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!