Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s5 vagy xperia z1...

Budavári Levente kérdése:

Galaxy s5 vagy xperia z1 compact éri meg jobban az árát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanilyen árban van a Huawei P8 Lite, és két ilyen szar között válogatsz... :)
2015. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 laci-papa ***** válasza:

Ez a két "szar" köröket ver a p8 lite-ra.

A válasz a kérdésedre én a Z1C-t mondanám mivel már 70K-ért hozzá lehet jutni míg az s5 100K körül van ráadásul semmi nem indokolja azt a 30K árkülönbséget hisz nagyon kicsi a különbség a két teló közt.

2015. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a különbség? Remélem ezt nem mondod komolyan. Az S5-tel a Z3 Compact van pariban, de még annál is kicsit jobb. Nekem volt mindkettő, tapasztaltam. De az S5 és a Z3C is nagyon jó telefon. A Z1C kijelzője nagyon rosszul sikerült, semmiképpen nem ajánlom, inkább az S5, vagy Z3C.
2015. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a Z1C kijelzőjével?
2015. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Színtelen, gyenge fényerejű. A Z3C kijelzője is fényévekre van tőle, nemhogy a Samsung Amoled-je. Ugyanúgy, ahogy a sima Z1-ben, a Z1C-ben is a kijelző a nagyon gyenge pont.
2015. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Samsung kijelzője szép, de a szoftvere már nem, ugyanis fél év alatt belassul. A Z1c sokkal jobb választás.
2015. szept. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a Z1C-t 1 év alatt elromlott a kijelzője(magát nyomdosta), az akkumulátora elromult, jah és még a szervizesek után vizálló se lett. Ez előtt volt egy SAce2 aminek nem volt semmi baja 3 éven keresztül, de azért az alatt a 3 év alatt csak meguntam.
2015. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk viszont egy S4 és egy S5 is belassul 3 hónap alatt úgy,hogy semmi nem volt rajta.
2015. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!