Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostmár valaki segitsen mert...

Mostmár valaki segitsen mert még a szolgáltató sem akar! Miért nincs helyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A második telefonommal járok így hogy azt irja ki mindig hogy nincs hely...holott van benne egy 8GB-os Sd kartya amin még 7GB szabad.A telefon belső memoriaja 8GB szintén.Az igaz hogy ebből mar csak kb 300MB szabad, de miért nem kérdez letöltésnél hogy akarom e menteni a memória kártyára?Folyamatosan ott van a lehuzható tálcánál a kis felkiáltójel és egyszerűen nem segít senki már elegem van ebből...Légyszi segítsetek ha tudtok.

2015. szept. 2. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert most ez a trendi. A teló mindent először a belsőre tölt. Amit lehet, azt pedig onnan tudod áttenni a kártyára. Rootold a telód és könnyebb lesz az életed.
2015. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert belső tárhely az alapértelmezett.. root lehet a megoldás, de garo vesztéssel jár, és hozzá nem értéssel ki is nyírhatod a rendszert,plussz ha beszedsz valami vírust, akkor korlátlanúl átveheti a "hatalmat" a telefon felett.
2015. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
azt nem értem hogy miért nem pakolod át a cuccost a belső tárhelyről a micro sd-re.a mobilszolgáltatónak ehhez semmi köze,nem csodálom hogy elhajtanak.
2015. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát oke hogy semmi köze a szolgáltatónak ehez de ha ők nem akkor ki fogja megcsinálni nekem ezt a root-ot?Én nem is ertek hozzá meg ahogy olvasom kockazatos is.
2015. szept. 11. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:
És valaki megtudná mondani hogy mit takar ez a root mert én nem értek az ilyesmihez.
2015. szept. 11. 18:59
 6/8 szántóvető ***** válasza:
vidd be egy sima telefon szervizbe a telót és ott segíteni fognak.nem kell otthagyni,megvárhatod.a rootal ne foglalkozz mert ahhoz érteni kell,kinyírhatod a telódat is akár.
2015. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen telefon szervízbe?Olyat hol találok?A T-Mobileba nem jo?
2015. okt. 7. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja a T megcsinálni. A kit-katnak ez az átka.

Csak roottal tudsz segíteni magadon. Milyen telód van? Talán a Mobilarénán a telefonod topikjában kapsz némi segítséget, ha élő a topik.

2015. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!