Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtok valamilyen telefont...

Használtok valamilyen telefontokot?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen fajtát és milyen telefonra? Nem tudom, hogy kényelem és védelem szempontjából melyik lenne jobb a Lumia 535-re. Szilikontoktól olyan mintha 2x akkora lenne a telefon, fliptokok meg valahogy kényelmetlenek.

2015. szept. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Xperia l telóm van és én fliptokot használok szerintem jól néz ki igy
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekzoknit. :D Galaxy S4
2015. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jófej:D ***** válasza:
100%
Én is flip tokot használok, bár a töréstöl a rendes lehet hogy jobban megvédené, de a karcoktól elég jól védi.
2015. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fliptok+kijelzővédő fólia. A fólia elég karistos lett, és nem tudom, mitől, de szerintem a kijelző megúszta. Samsung Galaxy S4. Ledobálni nem szoktam.
2015. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Xperia z1 elől hátul üvegfólia, fliptok de ha huzamosabb ideig hasznalom akkor kiveszem belőle mondjuk azert szeretem mivel a gyűrűs és a középsujjam közé befogom az alulra nyitódó részét és igy egy kézzel hüvelykujjal átérem az egészet biztonsagba, nem ejtem el ...
2015. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sok értelmét nem látom. Az olcsó alcatel úgyis egy éven belül csere, kár rá tokot venni. A lumia 830 meg alapból is strapabíró, nem látom szükségét.

Ha vennék, olyat vennék, aminek lefelé nyílik az eleje.

2015. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jófej:D ***** válasza:
100%

A gyerekzokniról jut eszembe :

[link]

Egy lufi is elég jó tok tud lenni, és olcsóbb :D

2015. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú, ez de jó! :D
2015. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 TPU S-Line-om, de a gombok nehézkes kezelése miatt nem használom őket. Meg már nem is vigyázok a telefonra, mivel magától is szétesik (Xperia Z). Amúgy a szilikon tok jobban véd.
2015. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!