Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Viberen letiltanak, mit...

Ha Viberen letiltanak, mit fog kijelezni nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos.. kis vitába kavarodtam ma reggel.. Aztán, amikor beszélgetőpartnerem felkapta a vizet, illedelmesen elköszönt.

Ellenben eddig Elérhetőnek jelezte, azután csak a mobilszáma lett látható!

Írtam üzenetet, nem jelezte, hogy Kézbesítve, s továbbra is csak a száma volt látható!

Mi lehet a probléma?

Letiltott?

Ha letiltott hogyan kéne, hogy jelezze Őt?


Csak normális válaszokat kérek!



2015. szept. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

le vagy tiltva,számodat törölte a telefonjából. Az üzeneteidet többé nem kapja meg.

Én 2 napja jártam így .

2015. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S sima SMS küldésekor azt fogja nekem kijelezni, hogy Kézbesítve vagy hogy "Hiba" ?
2015. szept. 3. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én... -> Ha Viberen leblokkol, s úgy látszik valóban blokkolt, akkor csak Viberen tiltotta le a számomat vagy a Vibernél ha tiltanak valakit, magán a telefonkészüléken is tiltólistára kerül a telefonszám?
2015. szept. 3. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

közvetlenül nem, viszont a legtöbb telefon alkalmas erre is, hogy normál hívások/sms-eket is letilthatja az adott számról.

windows phone-on ez úgy megy, hogy ettől függetlenül számolja ha például sms érkezik, csak azon a menüponton kívül sehol sem látod, tehát ott ugyanúgy fogadja az üzenetet, hívásnál pedig foglaltat jelez.

2015. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszerűen csak nem tudsz neki irni
2015. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!