Vodafone percdíj?

Figyelt kérdés
Kerestem, de nem találom... feltöltőkártyás telefonhoz kellene a percdíj és sms díj.
2015. szept. 4. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kerestem, de nem találom... "


Kb. 100% hogy hazudsz. És az ügyfélszolgálatot sem tudod felhívni, annak sem taálod a számát?

2015. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert az iskolában pont azzal fogom az időm tölteni, hogy hivogassam őket? Igen kerestem tarifáknál de csak azt adja be hogy váltsak vmi másra.
2015. szept. 5. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

49 ft a perc és az sms díj is (ez a standard tarifa csomag)

Nekem perc+ tarifám van 1 hónapig a 3000 ft-os feltöltés után 25 ft minden aztán 30 ft a további feltöltésig. Amúgy meg biztosan régi a tarifa csomag a kártyán nekem 2007 óta volt ugyan az a tarifán és most az új telefonomba micro sim kártya kellet és érdeklődtem a kártya csere végett és mondták hogy olyan tarifám van ami már nem is létezik ezért váltotam meg az is szerepe5 játszot hogy olcsóbb is az új tarifa csomag.

2015. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!