Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4C telefont vettem, de...

LG G4C telefont vettem, de nem tudom a sajat csengőhangot beallitani! Hogyan lehet beallitani?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni? Van nekem spotify alkalmazasom ami rengeteg zene van, de egyiket sem tudom csengőhangnak beallitani! Ha vkinek ilyen teloja van segítsen mar!!
2015. szept. 7. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem lg van de mivel androidos nagyon egyszerű. Menj a beállításokba ott a hangok csengő hangok akkor kiadja a gyari csengő hangokat majd felül vagy alul látsz egy + gombot arra katt és a továbbiakat már látod hogy kell csinálni. Ha nincs + gomb akkor menü és hozzáadás. Remélem segítettem :-)
2015. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!