Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone hiba (bővebben lent)?

Iphone hiba (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van nekem egy iphone 5s-em ami gondolom wi-fi vevő hibás vagy nem is tudom szóval olyan hogy egyszer jó egyszer elmegy a net rajta de visszajön annyira nem zavart inkább nem vittem szervízbe de most meg a sim kártyát nem érzékelte azt írta egyfolytába a sarokba hogy keresés én meg nemtudtam mit csinálni vele és csináltam egy visszaállítást de az a baj hogy a wifin nem tudom aktiválni mert ugye rossz vagy nem tom és megpróbáltam itunesel is gépre kötve de azt írja hogy jelenleg nem aktiválható próbálja később . Mit csináljak szerintetek ? Nekem csak az kell hogy tudjak telefonálni , félek borsos lesz a javítás ára . Vagy vigyem a szolgáltatómhoz ? Köszönöm a válaszokat . Még azon gondolkoztam hogy más wifin meg más gépen megpróbálom

2015. szept. 9. 19:08
 1/5 anonim válasza:
21%
Maga az IPhone a hiba.Nem tudom mi értelme van ennek az egész I- cuccnak.Vegyél jobb telefont.
2015. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értelmesebb választ várok , android is képes hibákra
2015. szept. 9. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a "magyar iphone közösség-re" és ott tedd fel a kérdésedet, ott biztosan hozzáértőbb emberek vannak, nem komplexusos kisfiúk.
2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt iphone-om az is beszart, szerintem vegyél egy normális telót, ezt meg felejtsd el. Hiába javítod meg, más lesz a baja a jövő héten.
2015. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én majdnem 2 éves iPhone 5S-emnek meg semmi baja nincs...lehet épp az enyém gyári hibás, ha ennyire általános, hogy egy iPhone elromlik...


kérdésre válaszolva a hálózat lehetséges a sim kártya hiba is...de egyébként a szervíz biztosat tudna mondani.

ugyanez wifi-nél is, ahogy írtad, próbáld ki más helyen, lehet a router a rossz például, először ezeket kell kizárni, és ha ezekkel nincs semmi gond, akkor mehet szervízbe, de valami hozzáértőhöz.

esetleg ha még nem próbáltad, csinálj egy restore, az is lehet, csak ennyi a gáz.

2015. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!