Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone, vagy újonnan...

Használt Iphone, vagy újonnan Androidos kutyafüle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy amennyiben rendelkezem kb. 70 ezer forinttal, abból használt Iphone-t vásároljak (5, vagy 5c van ilyen árban, jó állapotban, ahogy elnézem), vagy inkább újonnan valami Sony/Samsung/akármi Androidos készüléket teljesen újonnan? Ugye ezekkel a telefonokkal 2 év után már para van, az Iphone-ról pedig azt terjesztik, hogy - ha nem is örökéletű, de - mindenképp sokkal-sokkal tartósabb, és több év után is gyors, hiba- és problémamentes.


Röviden: 70 ezró. Használt Iphone. Új Androidos teló. Melyik?



2015. szept. 10. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
70ezerért szerintem nemigen kapsz használt 5C-t.
2015. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
33%
Hát én andoridosat tuti nem vennék, nekem is az van, alig várom hogy lejárjon a hűség idő, és vegyek másikat, mert lefagy, lassú, agyhalált kap, és én is mostmár tőle.. ami a bosszantó, hogy ez a telefon is kb 70 ezer forint, és ezt kapom a pénzemért.. én ifát fogok venni, hiába szarozzák, de egy barátnőmnek, 6 (!!) éve megvan, és nem is akarja lecserélni, mert semmi baja még mindig.. az enyém 1 éves, és úgy szar ahogy van :D
2015. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Iphone. Használtan vettem 4s-t fél éve, az meg ugye nem tegnap jött le a szalagról. Korához képest gyönyötű állapotban van és semmi probléma nincs vele.
2015. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Iphone
2015. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

#2 Azért mert valami low 20 rongyos xart vettél és/vagy nem voltál képes megtanulni a használatát (mert androidhoz kell egy közepes a hozzáértés hogy rendesen működjön), ne szidd már az egész rendszert légyszíves.

Kérdező: Mik az igényeid? Átlag felhasználónak Iphone jobb, már ha meg tudod fizetni.

2015. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Előző vok, 5S alatt én nem vennék IPhonet. És nem hiszem hogy 70ből kijönne egy használt.
2015. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Androidot.ujatt,iphone használtan is drága és nem tudhatod nem lopot,vagy hasonlo ,ami miatt használhatatlan lesz .
2015. szept. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg ihponeom volt és soha többé nem vennék azt...
2015. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
2-es vagyok. nem 20 rongyos szart vettem, nyilván nem.. nincs rá semmi hülyeség letöltve, rendszeresen tisztítom a telefon agyát, de nem, szar, és nem csak az egyém, egy barátom 100+ ezres mittudoménmilyen csúcskategóriás samsungja is, a párom 70 ezer forintos sonyja is, és nem lehet azt mondani, hogy mi, vidéki sötét parasztok nem tudjuk használni, a mai digitalizált világban
2015. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!