Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 25...

Milyen telefont vegyek 25 maximum 30 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szeretnék "új"... ...használt telefont venni. Mivel a nagyobb kategóriájú telefonok egy-két év után sokat veszítenek az értékükből, ezért szeretnék használtat. Úgy gondolom hogy egy két éves komolyabb mobil, ami nincsen agyon használva, azt érdemesebb megvenni mint egy új olcsót.

Milyen telefont vehetnék neki?



2015. szept. 10. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz 2 éves "komolyabb" mobilt...
2015. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy lumia 532-őt, egy picit drágábban már 535 is kijön. Ebben az árkategóriában nem éri meg androidot venni.
2015. szept. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen árban 1-2 éves középkategóriásokat lehet maximum találni. Meg hát kinek mi a komoly.


Használtan egy Xperia Z1 45-50 ezer körül mozog, és az mondjuk hardveresen hozza a mai elvárható szintet is.


Én pl egy Xperia T-t vettem 18-ért.

[link]

Vannak hátrányai, néha kicsit be is lassul, meg kicsi az akksija, de külsőre jó minőségű, egész jó a kamerája, 16Gb tárhelyet ad és arányaiban hozza egy mai 40-50 ezres telefon szintjét.


De hosszabb távon én is Lumiákra szavazok, 535 kicsit drágább, de alsó kategóriában tényleg verhetetlenek a WP-k.

2015. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!