Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri telefont váltani...

Megéri telefont váltani szerintetek? Android -> windows phone

Figyelt kérdés

Galaxy s3 neo-ról váltanék lumia 640xl-re.

Kisebb ppi, régi chipset, kevés beépített háttértár, de ugyan akkor rengeteg pozitív dolgot olvastam a negatívumokkal szemben. Android menüje jobban tetszik, ugyan akkor a windowstól valami letisztult, egyszerű és gyors rendszert várok, ami fagyás és laggmentes:)


2015. szept. 10. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugyan akkor kamera is jelen esetben előrelépés lenne, 13 megapixeles hátsó, és 5 megapixeles szelfi kamera, ami előtt bohóckodhatok a barátnőmmel, még így 26 éves fejjel is... :D
2015. szept. 10. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Igaz én eleve gyengébb android telorol váltottam sima 640-re, de semmiért nem cserélném vissza semmilyen még csúcskategőriás androidra se.
2015. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is váltotam androidrol windos phonra de megbántam .andoidos telorol lumia 520ra,szar .kicsi képernyö,kevés alkalmazás ,játék .most ha lesz pénzem akkor egy uj androidos telefont veszek .
2015. szept. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért a 520 és a 640xl között akad különbség nem is kevés. Ráadásul az 520 még Nokia és köztudott hogy a Nokia nem brillírozott az alsó lategoriás oostelókkal. Viszont amióta átvette a Microsoft azóta igenis jók a lumia készülékek.

Én is skeptikus voltam, élt bennem a régi tény hogy nem jók a lumiák. Most egy videón tetszett meg a winphon, kinéztem a 640-t, olvastam róla rengeteg tesztet, fórumot, véleményt. Itt is sok kérdést feltettem a vásárlás előtt. Végül megvettem és egy másodpercig nem csalódtam. Nagyon jó készülék, árát és kategóriáját meghazudtolva teljesít. Ha ingyen kapnék egy csúcskategóriás android telefont akkor se cserélném le.

2015. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképp megéri váltani. Én is Androidról váltottam 535-re, és nem bántam meg ;)
2015. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem bántam meg :) de azt még nem tudom milyen lesz a következő telefonom op. rendszere :)
2015. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cernageza ***** válasza:
Szerintem ez pusztán "vallási" kérdés, kinek mi tetszik. Ami tény: A wp telefonok kevés pénzért nyújtanak gyors, fagyás mentes működést (nem véletlenül mondják a lumiások, hogy "lagdroid"). én is próbáltam mindkettőt, nem váltanék vissza androidra. Pedig vannak odaát alkalmazások,amikért fáj a szívem.
2015. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énsem bántam meg 535-re váltani! (M2-m volt de szerintem ez jobb)
2015. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!