Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5. 0.1 lollipop (LG...

Ármin82 kérdése:

Android 5. 0.1 lollipop (LG SPIRIT) WiFi cstlakozik de nincs internet kapcsolat?

Figyelt kérdés
ASUS RT-N10E router látja a telefont, a telefon is látja a routert. Shared key: WPA-AUTO PERSONAL. Minden másik telefon gond nélkül csatlakozik: ALCATEL 5020x, XPERIA E1 sőt a kőrégi laptop is TOSHIBA A50-101 is. Amikor megvettem a telefont (LG SPIRIT) az is gond nékül csatlakozott!!! Aztán egy nap kiírta hogy nincs internet kapcsolat, próbáltam telefon-telefon között sem működik a net, másik routeren sem. Csináltam HARD RESETet a telefonon-nics pozitív eredmény... A routeremen ennyit tudtam kiszűrni: rlx-linux daemon.err dnrd[10018]: [truncated] m Ez mi lehet??? Bármilyen segítség nagyon jól jönne!

#Android #wifi #Nincs WiFi internet
2015. szept. 11. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Tablettel ugyanígy jártam, szerintem itt inkabb hardveres hiba lehet. Legalábbis nálam az volt.

Mivel a tabom garanciás volt meg is csinálták, azóta jó.

2015. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy már nekem is ez az egy épkézláb dolog jutott eszembe. Mielőtt vissza vinném a telefont, gondoltam itt hátha kapok valami egyszerű vagy rejtett beállítási megoldást. Mindenesetre köszönöm a választ! (Ha valaki esetleg tud valamit akkor jelezze mielőtt vissza vinném garanciális javítási.)
2015. szept. 11. 15:34
 3/3 A kérdező kommentje:
És alaplap csere lett a vége. Egyenlőre műkszik.
2016. márc. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!