Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 velemenyek? Fontos!

LG G3 velemenyek? Fontos!

Figyelt kérdés

Foleg azok valaszoljanak, akiknek van is ilyen telefonjuk..

Hol es mennyiert vetted?

16 gb vagy 32 gb?

Akkumlator gyorsan merul?

En a mediamarktba neztem ki 130.000 ft-ert.. 16 gb-os.. megeri?



2015. szept. 11. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a 16 és 32 gb között nem csak a tárhely a különbség.
2015. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom.
2015. szept. 11. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:

16 gigás 130-ért? Abszolút nem éri meg! A 2 GB ram kicsit kevés a QHD-kijelzőhöz, nagy eséllyel fog laggolni, fagyni, inkább a 32 gigásat vedd meg, 3 GB ram már elég erős hozzá!

Meg aztán visszatérve: a MediaMarkt alapból drága, megbízható webáruházakból is már 100 000 Ft alatt megkapod a 32 gigásat is! Mobilkereskedés, Mobilvarázs, XXL GSM - nagyon jók, és még kiszállítási díjjal együtt is olcsóbb, mint a boltban, ráadásul a Mobilkereskedés-ben például gyári garanciával kapod!

2015. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
B-tel megbizhato? Mert ott lattam 32 gigasat 103.000 ft-ert azt hiszem.. csak attol felek, hogyha mondjuk valami nevenincs boltba veszem meg, olcson, akkor valami hamisitvanyt adnak vagy ilyesmi..
2015. szept. 12. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Én most akarok venni LG G4-et még nem jött ki a G4 addig én is G3-at akartam de utána meg azt mondták pár hónappal rá a G3-ra hogy nagyon melegszik és akad nem volt a g3 rendesen optimalizálva! Én azt mondom vegyél G4-et mindenbe sokkal jobb kamera proci ram és nem akad nem melegszik annyira! Ha van időd várni még gyűlik a pénz akkor várj kb 50-ezerrel drágább! Ha nem akarsz már várni válassz más telót! (Ezeket én is sok sok teszt videó alapján mondom mind a G3-ról mind a G4-ől
2015. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és igen gyorsan merül az aksi mivel mondom nem volt rendesen optimalizálva! NEM ÉRI MEG SZERINTEM! Persze ez saját vélemény csak meg osztottam veled ;) Na Peace
2015. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia? Koszi a valaszt. Gondolkodtam rajta amugy, hogy G4-et kene venni, de neztem csomo ilyen videot amin a ket telefon kamerajat mutatjak be, es a G3-nak jobb a hatlapi kameraja szerintem, de viszont az elolapi meg a G4-nek jobb.. jo, persze.. nem a kamera a legfontosabb, csak nekem az sokat szamit, szeretek fotozni.:)
2015. szept. 12. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, a B-Tel is jó, megbízható, de amiket ajánlottam, azok is ráadásul azokban 100 000 alatt van, ráadásul a Mobilkereskedésben is ugyanúgy gyári garanciával, mint a B-Tel-ben!

És amúgy valóban, ha a 130-hoz hozzádobsz még tényleg csak pár ezrest, annyiért már van G4 is, ami sokkal-sokkal jobb!

2015. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon jó a G4 kamerája + nem cask az számít százszor jobb a G4 a G3-nál!
2015. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen hülyeségeket írnak, a memóriának köze sincs a kijelző felbontásához... A futó programok számához van köze, de nagyon sok programnak kell a háttérben futnia, hogy a 2 gb elfogyjon. A "hagyományos" programok mellett még 5-6 játék... Nem tudom, hogy van-e olyan hardcore telefonfelhasználó, akinél elfogy.

Amúgy a Lollipop frissítéssel már a G3 sem akad, bírja a Snapi 801. A G4 természetesen jobb, de egyéni véleményem szerint nem annyival, amennyivel drágább. Szebb a kijelzője és jobb a kamerája, viszont a képstabilizátort eltolták, videózás közben torzít a széle, engem nagyon-nagyon idegesített, el is adtam a G4-et.

2015. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!