Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom kikapcsolni a...

Miért nem tudom kikapcsolni a wifi-t a telefonon?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S4-em, ami hétfő óta azt játssza, hogy ha le akarom kapcsolni a wifi-t, utána pár másodpercen belül visszakapcsol automatikusan.

Próbálkoztam újraindítással, akku kivétellel, amikor ki volt kapcsolva, úgyis kivettem az aksit, hogy be volt kapcsolva, de a hiba még mindig fennáll.

Azt tudni kell, hogy kb. 1.5 hete vásároltam hozzá egy T-mobilos feltöltőkártyát (külföldről jöttünk haza)... és már erre gyanakszunk...

viszont a másik telefonom, ami szintén ugyanilyan és ugyanolyan T-mobilos csomagban van, nem csinálja ezt.

Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet a baj? Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, ott mi volt a probléma?

(Nem töltöttünk le rá semmilyen új alkalmazás, csak a korábbiak vannak rajta).

Köszi a segítséget!!!


2015. szept. 11. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Reklamáció. Vidd vissza.
2015. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg teljes vissza állítás.

Vagy újra kell húzni.


Ha nem jó akkor nem tudom.

2015. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!