Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miyem telefont kéne vennem?

Miyem telefont kéne vennem?

Figyelt kérdés
Már gondolkoztam egy ideje, hogy új telefont kéne vennem,de egyaltalan nem értek a telefonokhoz ezért gondoltam ehhez az oldalhoz fordulok egy kis segítséget. Ha lehet akkor nem szeretnék annyit költeni rá, mint mondjuk egy IPhone-ért, inkább egy olcsóbb készüléket szeretnék, amin azért elég gyorsan futnak az alkalmazások és szép képeket is lehet vele csinálni. Előre is köszönöm a válaszokat! 😃😄
2015. szept. 11. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen* Wow, rögtön az első szót elrontottam.. ennél jobban nem hiszem, hogy be tudnék égni..
2015. szept. 11. 20:50
 2/4 anonim válasza:

Ha szep kepeket szeretnel en azt mondom legalabb 8 megapixeles legyen a hatlapi kamera.

Quad core 1.2 ghz processzor jol visz minden alkalmazast.

Az nagyon fontos hogy legyen benne minimum 1.5 GB ram, kulonben fel ev mulva lassu lesz az egesz.

8 gb tarhely is kell, mert az OS alapbol elvesz kb 2 gb-ot.

En ezeket tudom tapasztalatbol mondani. En se vagyok telefonmester.

2015. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó Huawei P8 Lite-om, 3 napos, csak inkább visszatérek a nagy telefonokhoz. 59-ért odaadom, 1 év garis, minden tartozékkal. :)
2015. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lumia 640-et, annak elég jó kamerája van, és jól mennek rajta a programok (vigyázat, Windows Phone, nem android, nincs annyi alkalmazás rá)
2015. szept. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!