Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csúcskategóriás okos...

Milyen csúcskategóriás okos telefont vegyek? Tapasztalatotok alapján?

Figyelt kérdés
Amik közül választani szeretnék: LG g4, LG g3 , Sony xperia z3, Huawei ascend p8, Huawei ascend mate 7, Lenovo vibe z2. Samsung nem érdekel Iphone tudom hogy jó de nekem valamiért nem jön be a válaszokat előre is köszönöm!

2015. szept. 11. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Lg g4 annyi tapasztalatom van hogy nehéz fogást találni rajta.
2015. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem P8-am van és imádom. Ha nem fontos az ujjlenyomat olvasó és a magas grafikájú játékok akkor ezt ajánlom, más "hibája" nincsen.
2015. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána a lumia 950-nek és a 950 xl-nek (most az ősszel jön ki)
2015. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LG G3.. évekig nem lesz ellenfele ebben a kategóriában, és mindent tud...amit nem, az nem is kell.
2015. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem már volt windows phone-om de anyira nem jött be de azért utánna nézek. A sony is jó szerintem! Bár az amit valóban szeretnék egy huawei vagy LG és azon belül g3 vagy g4. Köszönöm az eddigi véleményeket nagyon hasznosak tivábra is várom őket, és ha valakinek sony-rol is van valami hasznos jó véleménye szívesen fogadom!
2015. szept. 12. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony Z3-at meg egy Z-t használok egyszerre. A Sony Z már két és fél éves és semmi baja sincs, nagyon gyors szépen teszi a dolgát. A SONY Z3 ugyanez csak az még egy éves.
2015. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
iPhone
2015. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!