Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hangosíthatnám a...

Hogyan hangosíthatnám a fülhallgatómat a telefonomon? (Sony Xperia M2)

Figyelt kérdés
Vettem egy fülhallgatót(mert fejhallgatóm volt eddig (mikrofonos) és elég gáz lett volna azzal zenét hallgatni a buszon, a mikrofon miatt) de elég halkan szól a telefonomon. Hogyan lehetne felhangosítani? Utánanéztem de én nem nagyon értek hozzá és nem is találtam semmit.

2015. szept. 12. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen megoldás.. Nemrég óta kb 1-másfél éve szabályban van meghatározva hogy nem lehet a telefon jack kimenetele X decibelnél hangosabb (nem tudom pontosan) mert káros a hallásra.
2015. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Clairvoyant ***** válasza:
Sajnos sehogy, mind a külső, mind a belső hangvezérlő limites, úgyhogy kénytelen leszel megszokni...
2015. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!