Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felakarok tölteni egy játékban...

Felakarok tölteni egy játékban "xy" összeget, de nincs feltöltőkártyás telefonom, és szeretnék egyet. Hogy tudok szerezni?

Figyelt kérdés

Kéne egy sim amire tudok tölteni, ezt hol tudok venni?

Olyat mondtak nekem, hogy a t-mobile -ba bemegyek és ott tudok venni, de akkor az adataimat elkérik. De én ezt pont nem akarom, mivel 2000Ft-ot töltenék rá, és alapjába 5.0000 Ft-ot töltenék fel a játékban, és így -3000 lenne a számlámon. Ami gondolom nem tetszene a szolgáltatónak.



2015. szept. 13. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Dominó kártyás egyenleg nem lehet mínuszban, ez nem előfizetés. Annyit tudsz feltölteni a játékra, amennyi az egyenleged. Egyébként anonim sim kártyát biztos, hogy nem fogsz találni, nem véletlenül kérik ki az adataidat, pont az ilyen és ehhez hasonló csalások és egyéb törvénysértések miatt.
2015. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dominó kártyás egyenleg nem lehet mínuszban, ez nem előfizetés. Annyit tudsz feltölteni a játékra, amennyi az egyenleged. Egyébként anonim sim kártyát biztos, hogy nem fogsz találni, nem véletlenül kérik ki az adataidat, pont az ilyen és ehhez hasonló csalások és egyéb törvénysértések miatt.


Hát ez vicces, mivel abba a játékba lévő magyarok 95%-a ezt csinálja. Szóval felhívnak egy 5000 Ft-os rendelési számot és az után vonja le a pénzt, addig ők megtudják a kódot és beírják. Szóval nem értem ez miért ne lehetne lehetséges. Veszek egy eldobható telefont ajándékba miért kéne már megadnom az adataiamt?

2015. szept. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!