Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Sony Xperia Z3 Compact vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok elvárásom a telefonnal kapcsolatban csak hogy jó képeket lehessen vele készíteni (mindkét kamerájával) és hogy ne akadozzon évek elteltével is.

Melyiknek jobb az operációs rendszere? Melyiket lehet könnyebben kezelni?


2015. szept. 13. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Az iphone rendszere egyszerűbb, könnyebb kezelni, valamint nem fog akadozni évek mulva sem.

Az android formálhatóbb.

A kamera mindkét telefonon nagyon jó.

A leírtak alapján szerintem az iphone a jobb választás :)

2015. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
i5s
2015. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
55%

"Az iphone rendszere egyszerűbb, könnyebb kezelni, valamint nem fog akadozni évek mulva sem."


Ha nem is pont akadozás, de azért vannak szoftveres gondok az iphone-okkal is. Az meg, hogy évek múlva is támogatott, nem biztos, hogy sokat jelent, lásd az iphone 4-et, amire sorra jöttek ki a frissítések és egyre több hibával működött, egyre lassabb lett a telefon.


Ha egy árban lennének, még lenne is miről beszélni, de mivel 30-40 ezerrel drágább az alma, így szerintem egyértelműen a Z3C a jobb választás, hacsak nem iphone fanatikus valaki. :) Arról nem is beszélve, hogy a 16gb tárhely elég hamar elfogy filmek, játék nélkül is (egy sima videó felvétele is eszi a gb-okat), az iphone pedig nem bővíthető.

2015. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt mindkettő, mindkettőt imádtam, nagyon jól sikerült telefonok. Nagy dilemmában lennék, mert a Z3C megfelelő tárhellyel rendelkezik, könnyen lehet másolgatni rá a cuccokat, i5S-nél ez nem így van, viszont maga a telefon jobb. Az operációs rendszer meg egyéni ízlés kérdése, mindkét telefon felsőkategóriás, egyik sem fog akadni semmikor.
2015. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iphone
2015. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Osynho ***** válasza:
39%
Na a szifon-fanok mínuszolós elemükben vannak. :D Érvek helyett ez is megoldás. És igen, itt van még egy, tessék lehúzni! XD
2015. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
33%
Mindenkepp az iPhonet vedd meg. Persze a sony sem rossz telefon de az a baj vele h androidos tapasztalatbol tudom h az androidos telefonok nem olyan jok mint az iPhoneok.
2015. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!