Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Mega...

Van egy Samsung Galaxy Mega 6.3-as telefonom, a mai nap folyaman sikerult leejtenem a kepernyo megrepedt, a telefon ugyan ugy mukodik csak az erintokepernyo nem reagal. Van valakinek valami otlete mit lehetne kezdeni vele?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez volt nekem is leejtettem eltört az üveg rajta ez még nem a legnagyobb probléma de az éríntőpanel is megrepedt így azt is ki kellet cserélni 25000ft körül volt de ez Tabletnél volt az volt 25000ft de ez telefon ezt talán egy 10000ft ból megúszod. Gsm be meg tudják csinálni szerintem.
2015. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyet tegyél a telefonra mindig https://www.youtube.com/watch?v=VzRH_Pel0HE

ez legyen az első dolgod

2015. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat elfelejtettem meg emliteni hogy kulfoldon elek es itt a legjobb ajanlat is 60.000 forint volt
2015. szept. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!