Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok sms-t küldeni?...

Miért nem tudok sms-t küldeni? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

alcatel one touch (kinyithatós) dual sim kártyás telómról nem tudok sms-t küldeni. az üzenet küldő központ számát ellenőriztem, és az jó. már mindenféle beállítással megpróbálkoztam de nem engedi elküldeni. fogadni tudok üzentet.

továbbá ezelőtt a telefon előtt nem tlaálkoztam még két simkártyással, és nem tudom, hogy eggyel nem lehet vele boldogulni, feltétlen kell bele két kártya?



2015. szept. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk itthon kb. 4 db dual SIM-es telefon van, a felében csak egy kártya van, és teljesen jól működnek. Sok Alcatel-em volt, egy dologra kell csak figyelni, hogy az adatkapcsolat általában csak a SIM1-nél működik. De ennek nincs köze az SMS-hez.

Viszont azt a hívásbeállításoknál be kell állítani, hogy a hanghívás az adatkapcsolat, vagy az SMS küldés melyik kártyát használja. Ha neked az 1-es slotban van SIM, de az üzenetküldésnél SIM2-re van állítva, akkor nem küld de fogad SMS-t.

2015. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bármelyik foglalatba teszem akkor sem tudok küldeni. mit lehet még vele tenni? a kártyának nincs bja mert beleraktam egy másik telóba és azzal tudtam küldeni sms-t
2015. szept. 17. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire van beállítva az SMS küldés? A lehetőségek: SIM1, SIM2, rákérdez.
2015. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SIM1-re van beállítva
2015. szept. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!