Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a percdíj a harmincas...

Mennyi a percdíj a harmincas (telekomos) feltöltő kártyáról?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A pontos tarifacsomagod ismeretében megkeresed szépen a T weblapon, nem fog fájni.
2015. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kimertem írni, de a bunkóságot hagyd a kis fejedben.. Ne félj ez meg neked nem fog fájni. Értelem szerűen ha szerinted értelmetlen a kérdés és csak bunkó módon vagy képes rá válaszolni, akkor továbblapozol.. Nem pedig leosztos a másikat.. Kössz
2015. szept. 18. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a tarifacsomagod nevét, akkor nincs válasz, ostoba.
2015. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A... Ez csak simán feltöltőkártyás... De m1

. különben is lehet kultúráltan is válaszolni .. Én is tudnék ám szépeket mondani ... De nem fogok mert kultúráltabb vagyoi mint egyesek... Pl.: te

2015. szept. 19. 12:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként dominó napos... De nem.kell válaszolnod.. Mert nem vagyok rá kiváncsi
2015. szept. 19. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor miért nem nézted már meg a T weblapon? Ennyire nem lehetsz tehetetlen...
2015. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tök m1.. Arra van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel.. Lezárva a vitát szeretném hozzá fűzni

. hogy nem érthetek mindenhez, ehez pont nem értek és ezért érdeklődtem..... Lefogadom tudnák olyat kérdezni amire te nem tudsz válaszolni... Szóval ennyi...

2015. szept. 19. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Na és azóta megnézted, vagy még mindig a sültgalambra vársz?
2015. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te zoligyerek olyan izé vagy. Ha visszaemléxel azokat se csesztettük akik naponta husszor megkerdeztek hogy lehet ingyen facebookozni, pedig addigra mar a google arra is azt hozta talalatnak ha csak space-t nyomott valaki.

A kerdezonek itt a link, ha esetleg nem tud olvasni, kerjen meg valakit hogy okvassa fel.

[link]

Ja, a hentesnel se illik balhezni ha nem tudja mennyibe kerul egy kilo krumpli, hanem at kell ballagni a zoldsegeshez.

2015. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!