Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyorsítsam fel az...

Hogyan gyorsítsam fel az internetem?

Figyelt kérdés
A telekomnál vvagyok feltöltökártyás "ügyfél" 3000 forint felett tett fel anyám kb 3500 at nem is tudtam hogy rá tette amikor haza jött akkor monda hogy rátette de csak 1500 volt rajta később kiderült hogy csak nem mondtam le elötte szinte nem is használtam de lelassították hogy tudnám újra felgyorsítani mert így lehetetlenség használni?

2015. szept. 17. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen netcsomagod van? amúgy úgy tudod gyorsítani, ha előfizetsz egy nagyobb csomagra...nincs semmilyen trükk.
2015. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem akarok rendelni most rendeltem lassítja a roha**kja ezt a lassítást akarom elkerűlni és ne mond hogy pénz nélkül nem lehet mert párszor elfelejtette lassítani akkor addig nem is ment neki amig használtam hogyan játszhatnám ki a lassítást?
2015. szept. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!