Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone 4s-t venni?...

Belive001 kérdése:

Érdemes iPhone 4s-t venni? Most eleg jó az ára. Megéri? Két évre terveznék vele

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
nem.. már kb 2 évvel ezelőtt sem volt érdemes megvenni
2015. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek vennel olyan keszuleket, amihez mar most sincs frissites, es egyre tobb app lesz ios8 vagy epp ios9-exkluziv? Minek veszel meg egy elavult hardvert egy jobb es uj hardver araert? Csak azert, mert almas logo van rajta?
2015. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem éri már meg, nem véletlen van az úgynvezett e-betűs cég reklámjában. szabadulnának tőle, de nem fognak, mert már nem érdemes, csak azok veszik meg, akik nem értenek hozzá. Két évre tervezni nem érdemes, max 1 év és kiesik szegény 4s, bár mivel sok embernek ez van, itt nem sokan tehetik meg, hogy a legújabb készüléket veszik, így még sokig fogod látni az emberek kezében, egyre több embernél. Jó telefon ez, jó a dizájnja, a mostani origami szinten hajlítható tepsikhez képest masszív is, én szerettem.

De mivel akadozik majd, egyre jobban, így meg vannak számlálva a hónapjai.

És nem, nem jó az ára, csak ezt akarják a reklámok beléd sulykolni.

2015. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy olyan 8-10ezer Ft-os belépőszintű telefonnak megfelelne, valahol egy ilyen lumia 5xx széria szintjén, de többet nem szabad várni már tőle, 2 évre meg egyenesen felejtős, kivéve, ha az ember tényleg csak telefonálni használná, de garantálni tudom, hogy bár az iOS 9 kicsit javít rajta, de lassú, és így egyből elrontja a felhasználói élményt.
2015. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!