Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicsit elhamarkodottan vettem...

Kicsit elhamarkodottan vettem egy új mobilt az Allee-ban lévő elektronikai boltban (monogram: B. B. ) Ma vettem, holnap, esetleg hétfőn visszaveszik még, vagy felejtős? (számla, jótállás minden megvan! )

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik,semmi baja,csak anyum akadt ki rám. Saját pénzből vettem,de abban igaza van szerintem is,hogy meggondolatlan voltam (nem szoktam ilyet tenni,mai egy kicsit hosszú sztori,hogy miért történt így.

2015. szept. 17. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs baja, akkor a bolt jóindulatán múlik.

A helyedben már annak is örülnék, ha nem adnák vissza az árát, csak abban az értékben adnának vásárlási utalványt, amit náluk vásárolhatsz le.

Ez nem netes kereskedelem, ahol 14 napon belül indoklás nélkül kötelesek visszavenni.

A közértbe sem viheted vissza másnap a bontatlan 20 dekás párizsit, hogy "bocs, meggondolatlan voltam, ma mégsem ezt akarom reggelizni".

2015. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!