Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1024 Mb RAM elég az androidnak...

1024 Mb RAM elég az androidnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az android Linux alapú és eredetileg nexusra van készítve, épp ezért a többihez nincs jól konfigurálva.

Ezért írtam ki ez a kérdést mert tartók hogy kidobóm a pénzem és inkább Windows Phone vegyek(Nem android vs windows háború legyen kérlek...)


Én mindig is Windows Phone párti voltam de lassan le szeretném cserélni valami újabbra.


[link] (akciós 60k) ebben hatalmas hardverek vannak de nagyon melegszik és többihez képest kevesebb az üzemideje.


[link] ez kisebb hardver nagyobb üzemidő.


(bocs a helyesírási hibákért ha vannak)



#telefon #Android #1 gb ram vagy 2 kell?
2015. szept. 19. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
iOS-ről hallottál?
2015. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mindenki teheti meg hogy 150-200 ezres telefonal járkáljon(tudom az borzasztó jól van konfigurál) Ezért nem ISO
2015. szept. 19. 06:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég, amennyiben nem akarsz nagyobb rendszerigényű alkalmazásokat futtatni. Nem szemeteled tele semmi baja nem lesz. Én wp párti vagyok, Lumia 930 asom van, de mellette van egy droid tabom. Másfél éve hibátlan. Nem fagy nem akad 1gb al sem. Igaz csakis nerte ill filmre meg zenére van használva. Mindenesetre ha ismered a wpt ill tudod a korlátait is egy Windows Phone jobb választás lehet mint az említett droidos telefonok.
2015. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Viper73 válasza:

Szia!

Én úgy gondolom, hogy az 1024 Mb RAM kevés.

Ha nem is azonnal de szerintem pár hét és meg fog állni mint a szög a teló.

1.az elején szétnyüstöli az ember és kipróbálja a teljes a Google Play kínálatot. 2. azért nem árt kicsit előre gondolkodni 3. A Sony mobilok agyon vannak rakva gyári csili villi baromságokkal 4. rápillantottam a telóm memóriahasználatára, úgy, hogy itt alszik mellettem így is 1,03 Gb amit elkaptam. Én nagyon droid vagyok , és Samsungos , de mióta fent van a laptopon a Win10 , nem egyszer merengtem el, hogy mi lenne ha most váltanék Windows Phone-ra. Mivel a Microsoft nagyon küzd a felhasználókért , ár érték arányban sokkal jobban ki lehet jönni. Na még valami. A fenti 2 Sony cuccos akkujától sem estem hanyatt, azért jó lenne ha a gyártók 3000mAh alatt már nem erőltetnék. Amúgy a 2 teló szép , jó , tuti bírnám nyomkodni én is de ennyi pénzért túl sok a kompromisszum. Jajjj! Üdv! :)

2015. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jófej:D ***** válasza:
Szerintem elég az 1GB RAM. Az androidnak más a memóriakezelése, nem olyan mint PC-n a windowsnak. Ha kevés a szabad RAM akkor felszabadít magának. Viszont én a helyedben mindenképp az akciósat venném meg, mert az nem csak a RAM-ba erősebb, és egy erősebb telefon időtállóbb. (általában) Nem tudom mire fogod használni, de a másodikon talán már most se mennének jól a legújjabb játékok.
2015. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában ott a p8 lite. Mind 2-nél sokkal jobb.
2015. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Ráadásul az m4 aqua 8 gb-al semmit nem ér. bekapcsolás után marad 1.5 gb. Hiába teszed át sd kártyára az appokat van amit nem tudsz áttenni és nem tudsz telepíteni nagyobb appokat később, mert először belső tárhelyre telepíti (telepítené) és csak utána tudnád sd kártyára rakni.
2015. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ugy döntöttem ,hogy hauwei p8 Lite vagy Nokia Lumia 830.

Attól függ, hogy a telefonon milyen lesz a Windows 10.


Köszi a válaszokat nagyon hasznosak voltak.

2015. szept. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!