Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 tulajdonosok, elégede...

IPhone 6 tulajdonosok, elégedettek vagytok a készülékkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom,érdemes-e megvenni,ezért kíváncsi vagyok a tulajdonosok tapasztalataira.

(6S-re már nem várnék..)



2015. szept. 19. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Én nem. Túl kicsi a kamera felbontása és minősége, az 5S is élesebb képet készít. Jórészt tényleg csak a márkát kell megfizetni, más gyártó sokkal jobb hardverrel készít telót ennyiért.
2015. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Sok-sok éve használok iOS-t, androidos telefon is van a családban és látom a különbséget iphone és samsung között, kamerája "veri" az iphone-t de engem nem érdekel a kamerája, mert tükörreflexessel fotózom, emellett viszont egyik sem rúghat labdába, legyen már a telefon "csak szimplán" egy mini számítógép, nem valami kinyitható sokfunkciós zsebkés, hogy manikűrkészlettől kezdve még akár hilti is van benne, mert úgysem ugyanaz lenne, mint az eredeti hilti, érted, szóval ne a csodát várd a telefontól, hogy csúcsszuper kamerája lesz meg mittudomén, mert szerintem nem ez a fontos benne. Stabilitás - ez az egyik legnagyobb előnye.

Ha iphone-os voltál eddig, akkor nem fogsz csalódni. Ha nem, akkor furcsa lesz de nem biztos, hogy tetszeni fog, akkor meg pénzkidobás.

TE vagy a fontos, hogy mit gondolsz, ne az foglalkoztasson, hogy más mit gondol és hogy itt ki mit mond, NEKED kell tetszenie nem másoknak. Szerintem jó, de elfogulatlan tanácsot nem adhatok ;)

2015. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt már rengeteg samsungom, jelenleg iPhone 5S-em van.

De ios-nél maradnék mindenképpen. :)

2015. szept. 19. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

én is 5S-ről váltottam, mert épp volt pénzem rá, de én inkább azért cseréltem le, mert már kicsit gyengélkedett az akksija, illetve esztétikusan sem volt már tökéletes(használtan vettem).

ha az 5S is tökéletesen működött volna, semmiképp nem költöttem volna rá ennyit, megbánni nyilván nem bántam meg, de csak úgy nem hinném, hogy megérné leváltani, az 5S is egészen jó :)

2015. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Lassan egy hete van nálam a telefon volt androidosom is de ezt szeretem eddig a legjobban,valami fenomenális telefon, nem mondom hogy szar az android mert mint már írtam azom is volt de ezt most egy jó ideig nem cserélem le,az ios olyan szinten stabil hogy ilyet még nem láttam pedig a felső kategóriából volt már telefonom.
2015. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!