Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalta más is, hogy a...

Tapasztalta más is, hogy a legutóbbi android services frissítés óta gyorsabban fogy az akku?

Figyelt kérdés

Eddig a telefonom napokig bírta egy feltöltéssel, most meg egy nap alatt lemerül.


Megnéztem, hogy mi fogyasztja az akkut, és az Android OS és Android System volt a legtöbb. Eddig ezek sehol nem voltak a top fogyasztók között.


Pár napja volt frissitettem az appokat, ami Androidos service cuccokat is leszedett a play store-ból. Lehet, hogy ez az oka?


Tapasztalta más is, hogy ilyen Google Play Services frisssítés óta jobban fogy az akku?



2015. szept. 20. 08:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Az okát nem tudom, de a neten olvastam egy tippet, hogy egy telefon újraindítás segíthet. Kipróbáltam, és egyelőre úgy tűnik, ez helyrehozta. Az akku mérőnél most már a legalul van fogyasztásban az android os.
2015. szept. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!